Парогенератор з праскою WEIJIE SPR-MN 2035 об'єм 3,5 літри, потужність 220 V, тиск пари 2.5 bar
Парогенератор WEIJIE SPR-MN 2035 – це надійне обладнання для інтенсивного та ефективного прасування. Оснащений зручною праскою та бойлером об'ємом 3,5 літра, він забезпечує стабільну подачу пари під тиском 2.5 бар, що дозволяє легко розгладжувати навіть щільні та складні тканини. Ідеально підходить для ательє, хімчисток, пралень або домашнього використання. Забезпечує швидке нагрівання та безперебійну подачу пари. Потужний парогенератор та продумана конструкція праски забезпечують якісне прасування будь-якого типу тканини.
Довжина електричного кабелю 1,6 м
Довжина шланга який з'єднує праску з бойлером 2 метри.
Технічні характеристики парогенератора із праскою Super mini 2035:
Місткість для води - 3,5 л
Макс. споживана потужність – 1250 Вт
Тиск пари - 2,5 бара.
Тривалість роботи від однієї заливки – 4 години
Вертикальне відпарювання - так
Країна виробник - Китай
Напруга - 220 В
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи без доливання води | 240 хв |
| Максимальний тиск пари | 2.5 бар |
| Об'єм котла (бака для води) | 3.5 л |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Знімний бак для води | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мірний стакан | Да |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |
| Постійне подавання пари | Да |
| Регулювання подавання пари | Немає |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | З парогенератором |
- Ціна: 9 800 ₴







