
Шпульки для побутових швейних машин (20*11mm) металеві, перфорація (6417)
6 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпульки для побутових швейних машин (20mm) металеві з перфорацією
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Шпулька |
| Призначення | Для швейної машини |
| Колір | Метал |
| Розмір | 20 х 11 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Шпулька |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Призначення | Для швейної машини |
| Розміри | |
| Діаметр | 21 мм |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴


