Збільшувальна лупа "Вільні руки" на шнурку з підсвічуванням на шию для вишивання, шиття, моделювання (квадратна)
Збільшувальна лупа для вишивання, шиття, моделювання та інших занять, які вимагають збільшення деталей. Лупа оснащена шнурком на шию, щоб звільнити руки.
Лупа має основну лінзу діаметром 100мм та кратністю збільшення 2х, а також вбудованою додатковою діаметром 25мм та кратністю збільшення 4х.
Лупа має підсвічування за допомогою лампи розжарювання та працює від двох батарейок АА (батарейки в комплект не входять)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peri |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 100 мм |
| Наявність підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вага | 0.225 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴








