В НАЛИЧИИ

Дерев'яна розвиваюча іграшка конструктор Містечко та пазл дитячі будівельні блоки та кубики Fun Game
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0030
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча іграшка конструктор Містечко та пазл дитячі будівельні блоки та кубики Fun Game

Дерев'яний конструктор Fun Game - набір будівельних блоків різних кольорів і форм. Юні будівельники зможуть створити з конструктора Місто з його важливими службами: станцію швидкої допомоги, поліцію, школу, пожежну станцію. Укладаючи деталі та зводячи будиночки малюк розвиває дрібну моторику, пам'ять, логічне мислення, фантазію.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 230 мм |
| Ширина | 225 |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






