
Магнітний браслет для голок, шпильок на руку 5,5х4см, колір рожевий (6202)
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний браслет для голок, шпильок на руку 5,5х4см, колір рожевий
Ця подушечка для голок не зовсім незвичайна. Адже голки до неї прилипають і не втрачаються, навіть якщо перевернути подушечку догори ногами. Відмінна магнітна подушка для зберігання голок - це можливість зробити роботу над хендмейд-украпаннями ще більш зручною.
Голки, шпильки, невидимі - тепер ніщо не втратиться у вашій майстерні. У подушки гладенький пластиковий корпус з бортиками, магніт розташований в самому її центрі.
| Назва | Подушка для голок |
| Матеріал | Гнучкий матеріал, магніт |
| Долина | 5,5см |
| Ширина | 4,5см |
| Висота | 0,7 см |
| Довга ремінка | 23см |
| Вага | 50 гри |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peri |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





