Дитяча розвиваюча іграшка.
Дерев'яна іграшка-каталка зроблена у вигляді лисички на коліщатках. Малюк може за мотузочку возити її за собою. Розвиваюча іграшка допомагає тренувати дрібну моторику, увагу, логіку. Дитина буде вчити форми, кольору, підбираючи для детальок необхідні отвори.
Дерев'яна іграшка-каталка зроблена у вигляді лисички на коліщатках. Малюк може за мотузочку возити її за собою. Розвиваюча іграшка допомагає тренувати дрібну моторику, увагу, логіку. Дитина буде вчити форми, кольору, підбираючи для детальок необхідні отвори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 23.5 мм |
| Ширина упакування | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





