Зручна коробка для дрібниць – застібок, маленьких вантажів, вертлюгів, гачків тощо. буд. Стилізована під панцир черепахи. Завдяки обтічній формі ця коробка легко поміщається в кишені та витягується з них. Має 12 відділень, кожне із яких закривається окремою кришкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 12 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Виробник | Крючков |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



