
Коробка для принад Flagman Tackle Box на пояс
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для зберігання та перевезення наживок із кріпленням на пояс. У кришці коробочок є отвори, призначені для вентиляції, завдяки яким наживка збережеться у нормальному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Flagman |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


