
Чохол Flagman для однієї котушки напівжосткий 20х15х10см
290 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для котушок - це компактне рішення для безпечного транспортування дорогих котушок. Виконаний з міцного вологостійкого матеріалу, закривається на подвійну блискавку для швидкого доступу. М'які стінки служать надійним захистом від можливих ударів. Даний чохол дає можливість транспортувати котушки для коропової фідерної і матчевої ловлі з розміром шпуль від 1000 до 7000.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Глибина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



