Коробка 5 відділень
Розмір 19 х 11,5 х 3,5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість осередків | 5 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Висота | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



