Класичний термос із колбою з харчової нержавіючої сталі, який ідеально підійде для щоденних прогулянок, тривалих далеких подорожей, поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю чи полювання.
Термоса виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 304, яка завдяки великій кількості нікелю та хрому забезпечує високі показники міцності та стійкості до корозії. Крім того, матеріал не піддається негативному впливу хімічно активних речовин, які можуть бути у складі напою, і не зберігає запахів після використання. Зовнішність та конструкцію термосів Skif Outdoor можна назвати класичною та лаконічною: у дизайні немає нічого зайвого, а принцип роботи клапана відомий практично кожному. Завдяки подвійним стінкам та вакуумному зазору між ними рідина в термосі залишається гарячою понад 24 години. Термос Skif Outdoor можна використовувати як для гарячих, так холодних напоїв. Конструкція клапана з кнопкою надійно захищає від протікань та дозволяє акуратно налити напій. Внутрішня поверхня кришки виконана з високоякісного харчового полімеру, і може бути використана як чашка. Заощадження тепла, С/год. 6 годин – 80С, 12 годин – 70С, 24 годин – 60С Характеристики Об `єм 1л Тип Термос Вага 560г Розмір 31 х 8,5см Матеріал Нержавіюча сталь Колір Чорний Бренд Skif Outdoor (Україна)Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 52 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skiff |
| Об`єм | 1 мл |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Кількість чашок | 1 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴




