Коробка AQUATECH з м'яким вкладишем призначена для зберігання мушок, мормишок або блешень. Коробка виготовлена з поліпропілену, стійкого до дії масел, багатьох розчинників та силіконів. Коробка має невеликі розміри та невелику вагу. Збоку коробки розташована петля для кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.06 кг |
| Виробник | Aquatech |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴




