Мотильниця Профмонтаж EVA з ремінцем призначена для зберігання мотиля в процесі зимової риболовлі.
Застосування матеріалу EVA матеріалу зумовлене не тільки його надійністю, але й насамперед термоізоляційними властивостями. Отже, метелик Профмонтаж EVA стандарт дасть змогу зберегти матиль живим навіть в умовах негативної температури повітря до -20 градусів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Ширина | 7.2 см |
| Довжина | 9.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




