Коробка AQUATECH 2515 двостороння з комірками призначена для зберігання дрібної оснастки, гачків, мормишок, мушок, виготовлена з поліпропілену, стійкого до впливу олив, багатьох розчинників і силіконів. Коробка розділена на п'ятнадцять комірок із кришками. Є вушка для носіння на тасьмі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatech |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер |
| Кількість осередків | 15 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴




