Коробка AQUATECH 2510 двостороння з комірками призначена для зберігання дрібної оснастки, гачків, мормишок, мошок, виготовлена з поліпропілену, стійкого до дії олив, багатьох розчинників і силіконів. Коробка розділена на десять комірок. Збоку є петля для носіння на тасьмі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatech |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴




