Тубус жорсткий на 2 вудилища БУ Flagman 130 х 12
Відмінний стан
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Внутрішній діаметр | 12 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Вживані |
| Виробник | Flagman |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴





