
Браслет-магніт для шпильок та невидимок 5,5х4см, колір рожевий (Soft Touch) (7079)
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет-магніт для шпильок та невидимок (Soft Touch) 5,5х4см, колір рожевий
Ця подушечка для шпильок та невидимок не зовсім звичайна. Адже шпильок і невидимок до неї прилипають самі і не губляться, навіть якщо перевернути подушечку догори ногами. Відмінна магнітна подушка для зберігання шпильок і невидимок - це можливість зробити роботу прикрасами ще більш зручною.
шпильок і невидимок - тепер ніщо не загубиться . У подушки гладкий пластиковий корпус , магніт розташований у самому її центрі.
| Назва | Подушка для шпильок і невидимодо |
| Матеріал | Гнучкий матеріал, магніт |
| Довжина | 5,5 см |
| Ширина | 4,5 см |
| Висота | 0,7 см |
| Довжина ремінця | 23см |
| Вага | 50гр |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soft Touch |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





