
Дерев'яна розвиваюча іграшка Вежа фігурки-формочки
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 2499
+380 (68) 993-88-66
- +380 (73) 632-46-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча розвиваюча іграшка.
Дерев'яна іграшка для дітей Вежа фігурки-формочки
З допомогою іграшки дитина знайомиться формами, квітами. Розвиває логіку, сприйняття, інтуїцію і мислення, беручи участь у творчій діяльності.
В комплекті 74 деталі
Дерев'яна іграшка для дітей Вежа фігурки-формочки
З допомогою іграшки дитина знайомиться формами, квітами. Розвиває логіку, сприйняття, інтуїцію і мислення, беручи участь у творчій діяльності.
В комплекті 74 деталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5.5 мм |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

