Бизиборд - це дошка, яка допомагає малюкові познайомитися з зовнішнім світом через цікавлять його предмети. Дитина зможе відзначати пору року, місяць, день тижня, число, погоду і температуру.
Упаковка: Коробка
Колір: Разноцвет
Країна виробник: Китай
Матеріал: Дерево
Комплектація: Бизиборд
Упаковка: Коробка
Колір: Разноцвет
Країна виробник: Китай
Матеріал: Дерево
Комплектація: Бизиборд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


