Коробочка для зберігання та перевезення наживок. У кришці коробочок є отвори, призначені для вентиляції, завдяки яким наживка збережеться у нормальному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



