Коробочка для зберігання та перевезення наживок із кріпленням на пояс. У кришці коробочок є отвори, призначені для вентиляції, завдяки яким наживка збережеться у нормальному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Flagman |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



