Опис
Зимовий ящик, виготовлений з ударостійкого, морозостійкого пластику, дасть змогу акуратно зберігати рибальське приладдя. Не пропускає й не вбирає воду. Надійна кришка ящика має комфортне м'яке сидіння. Ремінь із міцної стропи для перенесення ящика. Навантаження — 130 кг, об'єм — 19 л.
Характеристики
| Матеріал | пластик |
|---|---|
| Розмір | 38x25.5x39.5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Ящик для зимової риболовлі |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴








